Zaproszenie do złożenia oferty poniżej progów unijnych

Zakup wielofunkcyjnych urządzeń drukujących wraz z wdrożeniem systemu druku podążającego

Pierwotny termin składania ofert: 18.08.2026 12:00

Numer sprawy: OAZP.2610/53/2026

Rodzaj: dostawa

Tryb : postępowanie otwarte

Data publikacji: 07.08.2026 14:39

Data ostatniej modyfikacji: 18.08.2026 14:12



Nazwa
Ogłoszenie o zamówieniu
Data publikacji
07.08.2026 14:27
Link zewnętrzny
Otwórz link
Nazwa
Ogłoszenie o zamówieniu - pdf
Data publikacji
07.08.2026 14:27
Plik PDFRozmiar: 2265 kb
Pobierz plik
Nazwa
Ogłoszenie o zmianie zamówienia
Data publikacji
07.08.2026 14:33
Link zewnętrzny
Otwórz link
Nazwa
Ogłoszenie o zmianie zamówienia - pdf
Data publikacji
07.08.2026 14:31
Plik PDFRozmiar: 374 kb
Pobierz plik
Nazwa
Specyfikacja Warunków Zamówienia
Data publikacji
07.08.2026 14:33
Plik PDFRozmiar: 4205 kb
Pobierz plik
Nazwa
Druki
Data publikacji
07.08.2026 14:37
Plik WordRozmiar: 3220 kb
Pobierz plik
Nazwa
Załącznik nr 9 - Umowa
Data publikacji
07.08.2026 14:37
Plik PDFRozmiar: 1515 kb
Pobierz plik
Nazwa
Załącznik nr 1 - OPZ
Data publikacji
07.08.2026 14:37
Link zewnętrzny
Otwórz link
Nazwa
Odpowiedzi na pytania
Data publikacji
14.08.2026 11:00
Plik PDFRozmiar: 3854 kb
Pobierz plik
Nazwa
Zmiana - Załącznik nr 1 - OPZ
Data publikacji
14.08.2026 11:00
Link zewnętrzny
Otwórz link
Nazwa
Odpowiedzi na pytania nr 2
Data publikacji
14.08.2026 16:43
Plik PDFRozmiar: 4021 kb
Pobierz plik
Nazwa
Zmiana nr 2 - Załącznik nr 1 - OPZ
Data publikacji
14.08.2026 16:43
Plik PDFRozmiar: 3228 kb
Pobierz plik
Nazwa
Informacja o przeznaczonej kwocie
Data publikacji
18.08.2026 13:00
Plik PDFRozmiar: 4042 kb
Pobierz plik
Nazwa
Informacja z otwarcia ofert
Data publikacji
18.08.2026 14:11
Plik PDFRozmiar: 3355 kb
Pobierz plik
Nowy numer telefoniczny ŁOG: 42 272-68-86
Przejdź do treści